70002, вул. Бочарова, будинок 11, місто Вільнянськ, Запорізька область
телефон: (06143)4-10-76; (06143)4-14-05

Середа, 26.07.2017, 20:32
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Скоро

ДО ПОЧАТКУ КАНІКУЛ ЗАЛИШИЛОСЯ:
Меню сайту
Наше життя
Атестація вчителів [43]
Конкурси [29]
Заходи [545]
Олімпіади [37]
Вітаємо! [113]
ЗНО [21]
Увага! [44]
Рік безпеки в Інтернеті [3]
Документи МОН України [1]
Інтершкола [1]
Опитування [1]
Методична робота [56]
Оголошення [6]
Профорієнтаційна робота [14]
Цивільний захист [4]
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі сайту








 2014-2015 н.р.

СПИСОК

педагогічних працівників, які атестуються у 2014-2015 н.р. у черговому порядку

ПІП учителя

Спец-сть за дипломом

Посада

Результати попередньої атестації

Проходження підвищення кваліфікації

1

Віротченко Ольга Гнатівна

Російська мова і література

Учитель світ. літ. та рос. мови

Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії  «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному  званню «старший учитель», 15.04.2010

«Учителі художньої культури», 01.02-19.02.2010, посвідка № 861; «Вчителі російської мови, літератури та світової літератури», 03.03-14.03.2014, свідоцтво 12 СПК №205779

2

Овчар Людмила Іванівна

Українська мова і література

Учитель укр.  мови та літ.

Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії  «спеціаліст вищої категорії», 15.04.2010

«Вчителі української мови та літератури», 14.04-25.04.2014, свідоцтво 14 СПК № 202431

3

Дмитренко Ірина Миколаївна

Російська мова і література

Учитель початкових класів

Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії  «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному  званню «учитель-методист», 15.04.2010

«Учителі початкових класів», 03.03-14.03.2014, свідоцтво 12 СПК № 205638

 

4

Могилат Оксана Василівна

Російська мова та література

Учитель початкових класів

Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії  «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному  званню «учитель-методист», 15.04.2010

«Заступники директорів ЗНЗ», 25.09-13.10.2006, посвідка № 3789; «Вчителі російської мови, літератури та зарубіжної літератури», 05.05-15.05.2009, посвідка № 1821; «Вчителі початкових класів»,  21.03-01.04.2011, посвідка № 1475

5

Ройко Оксана Валентинівна

Педагогіка і методика початкового навчання

Учитель початкових класів

Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії  «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному  званню «старший учитель», 15.04.2010

«Вчителі початкових класів», 05.05-27.09.2012, посвідка № 3270

6

Баранова Ірина Федорівна

Географія і біологія

Учитель географії

Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії  «спеціаліст вищої категорії», присвоєно педагогічне  звання «старший учитель», 15.04.2010

«Вчителі-сумісники географії та економіки», 04.04-12.06.2012, посвідка № 2290

 

7

Танасенко Жанна Сергіївна

Французька і німецька мова

Учитель німецької мови

Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії  «спеціаліст вищої категорії», 15.04.2010

«Вчителі німецької мови», 18.08-29.08.2014, свідоцтво 14 СПК №203763

8

Кіндій Руслана Анатоліївна

Математика

Учитель математики

Присвоєно кваліфікаційну категорію   «спеціаліст першої категорії», 03.12.2010

«Вчителі математики зі спецкурсом «ІКТ», 03.06-21.06.2013, свідоцтво 12 СПК №202078

9

Основа Олена Олександрівна

Педаг. і  мет. середньої освіти. Укр. мова і літ.

Учитель початкових класів

Присвоєно кваліфікаційну категорію   «спеціаліст першої категорії», 26.03.2010

«Вчителі початкових класів», 05.11-16.11.2012, посвідка № 5803

10

Карпова Таїсія Михайлівна

Біологія

Учитель біології

Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії  «спеціаліст першої категорії», 26.03.2010

«Вчителі біології зі спецкурсами «Екологія» та «Природознавство», 18.02-07.03.2013, свідоцтво 12 СПК №200158

11

Шабельнікова Лариса Петрівна

Олігофрено-педагогіка

Учитель-логопед

Присвоєно кваліфікаційну категорію   «спеціаліст другої категорії», 26.03.2010

«Вчителі-логопеди, дефектологи ДНЗ, ЗНЗ, Ш-І», 18.05-05.06.2009, посвідка № 2261

12

Скуйбіда Лариса Михайлівна

Бібліотечна справа

Завідувач бібліотекою

Присвоєно кваліфікаційну категорію   «бібліотекар першої категорії», 26.03.2010

«Бібліотекарі зі спецкурсом Веб 2.0», 02.06-20.06.2014, свідоцтво 14 СПК № 203030

13

Лєбєдєва Лариса Володимирівна

Соціальна педагогіка

Соціальний педагог

-

Закінчила ВНЗ  у 2012 році (заочна форма навчання)

14

Колодяжна Наталія Яківна

Музичне виховання

Учитель музики

Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії  «спеціаліст», 13.10.2010

«Вчителі музики зі спецкурсом «ІКТ», 13.01-31.01.2014, свідоцтво 12 СПК № 205134

15

Бабенко Оксана Євстахіївна

Викладання в початкових класах

Учитель початкових класів

Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії  «спеціаліст», 06.04.2010

«Вчителі початкових класів «Навчання першокласників»», 14.01-25.01.2013, посвідка № 167

16

Балаба Галина Миколаївна

Початкова освіта

Учитель початкових класів

Присвоєно кваліфікаційну категорію   «спеціаліст першої категорії», 06.04.2010

«Вчителі початкових класів», 18.08-29.08.2014, свідоцтво 14 СПК № 203512

17

Кармазь Алла Миколаївна

Українська мова і література

Учитель укр.  мови та літ.

Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії  «спеціаліст першої категорії», 06.04.2010

«Вчителі української мови та літератури», 14.04-25.04.2014, свідоцтво 14 СПК № 202425 «Вчителі образотворчого мистецтва та креслення», 25.03-17.05.2014, посвідка № 650/1

Copyright MyCorp © 2017
Перекладач on-line
Введіть текст
з на
Свята України
Свята України
Опитування
Чому Ви навчаєтесь саме у Вільнянській ЗОШ І-ІІІ ст. № 3?
Всього відповідей: 140
Погода
Статистика
Locations of visitors to this page

Рейтинг@Mail.ru

Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Архів новин
70002, вул. Бочарова, будинок 11, місто Вільнянськ, Запорізька область
телефон: (06143)4-10-76; (06143)4-14-05

Безкоштовний хостинг uCoz