70002, вул. Бочарова, будинок 11, місто Вільнянськ, Запорізька область
телефон: (06143)4-10-76; (06143)4-14-05

Вівторок, 21.11.2017, 12:15
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Скоро

ДО ПОЧАТКУ КАНІКУЛ ЗАЛИШИЛОСЯ:
Меню сайту
Наше життя
Атестація вчителів [44]
Конкурси [30]
Заходи [560]
Олімпіади [38]
Вітаємо! [115]
ЗНО [21]
Увага! [45]
Рік безпеки в Інтернеті [3]
Документи МОН України [1]
Інтершкола [1]
Опитування [1]
Методична робота [61]
Оголошення [7]
Профорієнтаційна робота [14]
Цивільний захист [4]
Форма входу
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Друзі сайту








 2016-2017 н.р.

  

ПЕРЕМОЖЦІ

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських

учнівських олімпіад з базових дисциплін

у 2016-2017 н.р

   №

ПІП учня

Клас

Предмет

Місце

ПІП учителя

1

Галумова Марія

9-А

Правознавство

І

    Ляпіна Л.А.

2

Попова Дарія

11-Б

Англ. мова

І

Фьодорова В.В.

3

Перепечай Марія

11-А

Рос. мова та літ.

І

Бучинська О.А.

4

Яремченко Сергій

10

Інформ. технол.

І

Караруш Н.В.

5

Охріменко Ольга

11-А

Біологія

ІІ

Карпова Т.М.

6

Охріменко Ольга

11-А

Екологія

ІІ

Баранова І.Ф.

7

Попова Дарія

11-Б

Пед. та психол.

ІІ

Соколова А.С.

8

Бредун Аліна

10

Англ. мова

ІІ

Фоміна О.П.

9

Поварніна Аліна

11-Б

Правознавство

ІІ

Ляпіна Л.А.

10

Поварніна Аліна

11-Б

Історія

ІІ

Ляпіна Л.А.

11

Перепечай Марія

11-А

Біологія

ІІІ

Карпова Т.М.

12

Заврін Дмитро

7-Б

Хімія

ІІІ

Гринько І.М.

13

Перепечай Марія

11-А

Хімія

ІІІ

Гринько І.М.

14

Власенко Ілона

11-А

Пед. та психол.

ІІІ

Соколова А.С.

15

Попова Дарія

11-Б

Географія

ІІІ

Баранова І.Ф.

16

Заврін Дмитро

7-Б

Математика

ІІІ

Борсук В.А.

17

Герасименко Дар`я

11-Б

Правознавство

ІІІ

Ляпіна Л.А.

18

Фьодорова Анастасія

9-А

Правознавство

ІІІ

Ляпіна Л.А.

19

Бредун Аліна

10

Історія

ІІІ

Федірко М.В.

20

Павлище Влада

10

Історія

ІІІ

Федірко М.В.

21

Основа Дмитро

9-А

Труд. навчання

ІІІ

Ефа В.В.

22

Лук`янова Антоніна

9-А

Труд. навчання

ІІІ

Ненько Г.В.

23

Стасюк Катерина

11-А

Укр. мова та літ.

ІІІ

Лебединська Н.М.

24

Носач Сніжана

7-Б

Укр. мова та літ.

ІІІ

Поліщук С.А.

25

Чернов Кирило

8-Б

Англ. мова

ІІІ

Фьодорова В.В.

26

Фьодорова Анастасія

9-А

Англійська мова

ІІІ

Фьодорова В.В.

27

Безугла Анастасія

10

Англійська мова

ІІІ

Фоміна О.П.

28

Корж Максим

11-А

Англ. мова

ІІІ

Фоміна О.П.

29

Мамочкін Назар

9-Б

Фіз. культура

ІІІ

Гиря В.В.

30

Коливайко Артур

11-А

Фіз. культура

ІІ

Гиря В.В.

Copyright MyCorp © 2017
Перекладач on-line
Введіть текст
з на
Свята України
Свята України
Опитування
Чому Ви навчаєтесь саме у Вільнянській ЗОШ І-ІІІ ст. № 3?
Всього відповідей: 144
Погода
Статистика
Locations of visitors to this page

Рейтинг@Mail.ru

Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Архів новин
70002, вул. Бочарова, будинок 11, місто Вільнянськ, Запорізька область
телефон: (06143)4-10-76; (06143)4-14-05

Безкоштовний хостинг uCoz