70002, вул. Бочарова, будинок 11, місто Вільнянськ, Запорізька область
телефон: (06143)4-31-76; (06143)4-14-05

Вівторок, 24.01.2017, 05:01
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Скоро

Вычисление времени до Нового года by HTML.BY team
Меню сайту
Наше життя
Атестація вчителів [34]
Конкурси [28]
Заходи [487]
Олімпіади [37]
Вітаємо! [111]
ЗНО [17]
Увага! [39]
Рік безпеки в Інтернеті [3]
Документи МОН України [1]
Інтершкола [1]
Опитування [1]
Методична робота [52]
Оголошення [5]
Профорієнтаційна робота [12]
Цивільний захист [4]
Форма входу
Пошук
Календар
«  Січень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту






 2 класи

2-А клас (Класний керівник Бородаєнко Ірина Миколаївна)

  1. Банченко Стелла
  2. Богданов Олександр
  3. Божко Євдокія
  4. Бондар Євгенія
  5. Борсук Ярослав
  6. Букач  Вікторія
  7. Ващенко Мілєна
  8. Вітер Нікіта
  9. Галумова Олександра
  10. Горбань  Нікіта
  11. Заліський Олександр
  12. Зуб Ігор
  13. Конотопець Владислав
  14. Корніленкова Єлизавета
  15. Критчин Кіріл
  16. Курамшина Римма
  17. Мамочкіна Марія
  18. Перехрест Заріна
  19. Питайло  Кирил
  20. Сидор Олександр
  21. Сірук Арсеній
  22. Сліпушенко Ксенія
  23. Табачний Максим
  24. Тарасенко Єгор
  25. Тимченко Аполлінарія
  26. Ткаліч Данило
  27. Фьодоров Тіхон
  28. Ходоров Данило
  29. Яковенко Костянтин 

2-Б клас (Класний керівник Дмитренко Ірина Миколаївна)

  1. Басова Катерина
  2. Бирчук Анна
  3. Богма Ксенія
  4. Борисенко Світлана
  5. Ведмедьов Михайло
  6. Вєнєціанська Вікторія
  7. Власюк Даніїл
  8. Гапанюк Олексій
  9. Гордєвська Інна
  10. Горохолінський Ілля
  11. Григоренко Олександр
  12. Григорська Анастасія
  13. Желяєва Марина
  14. Капралов Олександр
  15. Карпук Софія
  16. Кідіменко Емма
  17. Клим  Ніколь
  18. Ключ Роман
  19. Коломоєць Ілля
  20. Корнюшина Вікторія
  21. Курашов Нікіта
  22. Леміш Катерина
  23. Максименко Богдан
  24. Махонін Ілля
  25. Полозов Владислав
  26. Романюк Артем
  27. Синецька Таїсія
  28. Ткаченко Дмитро
  29. Феленко Антон
  30. Шкода Олександр

2-В клас (Класний керівник Шепко Наталія Володимирівна)

  1. Алексієнко Антон
  2. Андрющенко Владислав
  3. Білий Ілля
  4. Борисенко Ясмін
  5. Васюк Катерина
  6. Врубльовська Вікторія
  7. Головченко Даніїл
  8. Денисенко Ангеліна
  9. Дранко Валерія
  10. Дущенко Маргарита
  11. Закарлюка Каміла
  12. Кагадєй Ілля
  13. Криворучко Вадим
  14. Маєвський Данило
  15. Нішта Антон
  16. Олійник Артем
  17. Паращук Микита
  18. Попов Арсеній
  19. Сєров Єгор
  20. Сметанка Катерина
  21. Тищенко Крістіна
  22. Ткаченко Валерія

2-Г клас (Класний керівник Сорокіна Ілонна Миколаївна)

  1. Алєксєєва  Ельвіра
  2. Алєксєєнко Нікіта
  3. Аніщенко Арсеній
  4. Арєфін Сергій
  5. Арлачов  Всеволод
  6. Борисенко  Вероніка
  7. Борисенко Іван
  8. Головатенко Максим
  9. Діброва Валерія
  10. Корольова  Софія
  11. Линник Марія
  12. Максимча Денис
  13. Нечепоренко  Тетяна
  14. Павлюченко Тимур
  15. Ревут Артем
  16. Родзах  Євгеній
  17. Сірівля Рената
  18. Ярулліна  Каміла
Copyright MyCorp © 2017
Перекладач on-line
Введіть текст
з на
Свята України
Свята України
Опитування
Чому Ви навчаєтесь саме у Вільнянській ЗОШ І-ІІІ ст. № 3?
Всього відповідей: 122
Погода
Статистика
Locations of visitors to this page

Рейтинг@Mail.ru

Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Архів новин
70002, вул. Бочарова, будинок 11, місто Вільнянськ, Запорізька область
телефон: (06143)4-31-76; (06143)4-14-05

Безкоштовний хостинг uCoz